03.08.2015
Branky: 23. a 57. Machuča - 13. Brandner, 54. Eliáš
Žluté karty: Holý
Rozhodčí: Franěk – Mokrusch, Myška
Liberec: Konečný – Šustr (71. Henzl), Chlumecký, Bláha, Cal Farias Bartolo (64. Dydowicz), Machuča (71. Tabeira), Barac (56. Kaiser), Knejzlík (85. Krejčí), Bong Won, Frimmel, Čuřík
Příbram: Kočí - Červenák (73. Junek), Holý, Tregler, Šindelář, Mareš, Hlinka (42. Eliáš), Hájek, Volešák (61. Bělohlávek), Rys, Brandner (89. Jandera)

Z Liberce juniorka s bodem

Tomáš Větrovský

Juniorský tým po vítězství nad Mladou Boleslaví remizoval v Liberci.
Marcel Mácha: Do zápasu jsme nastoupili dobře, Liberec jsme do ničeho nepouštěli. Brzy jsme se dostali do vedení, ale soupeř rychle vyrovnal. Od té doby byl Liberec lepším mužstvem. Překvapivě jsme se ale opět do vedení dostali my, když skóroval Eliáš. Soupeř ale opět rychle vyrovnal. V bojovném utkání jsme tak získali bod.
sobota 15.8.2020
Příprava A-tým, přát.
FK Dukla Praha
07. 08. 2020
1.FK Příbram se připojuje k rodině JAKO
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.