18.08.2015
Branky: 80´ Bouchal - 27´ Puchmertl, 39´ Janota, 67´ Šíma
Žluté karty: 56´ Anýž, 63´ Čížek
Rozhodčí: Petřík, Gotthard, Vaněk
Slavia: Svítil - Škarda, Bouchal, Macháček, Ielitro - Pek, Novák, Drozda - Michovský, Nový, David.
Příbram B: Melichar - Volf (73´Hájek), Puchmertl, Šíma, Mezera (75´Benda) - Anýž - Čížek (78´Jelínek), Jílek (77´Böhm), Vlček, Nezník (69´Smetana) - Janota

Kvalitní hra, zasloužené vítězství

Ervín Reichenauer

K prvnímu mistrovskému zápasu nové sezóny zajížděl náš celek U16 na hřiště v Horních Počernicích, kde mu byl soupeřem tým Slávie Praha. Po parných dnech se utkání konečně hrálo ve fotbalovém počasí a deštěm zkrápěný trávník vyhovoval více našemu mužstvu, které zaslouženě zvítězilo.
Počáteční oťukávání dříve ukončili naši mladíci a po Jílkově přímém kopu se do dobré střelecké pozice dostává Čížek, kterého bohužel pro naše barvy vychytal skvělý domácí gólman Svítil. Konečně ve 27 minutě trefuje branku tečovanou střelou Puchmertl a my se ujímáme vedení. Další šance na sebe nedávají dlouho čekat, ale jak střela Šímy tak zakončení Čížkem góly nekončí. Teprve na hlavičku Janoty ve 39. minutě je Svítil krátký a my se ujímáme vedení 2:0. První poločas jsme zakončili další šancí Čížka, který po vydařeném zpracování na prsa opět nechává vyniknout domácího brankáře. Ve druhé půli stojí za zmínku Nezníkův průnik a jeho následná střela, která těsně míjí tyč domácí svatyně. Naše hra gradovala a vrcholem byl roh v 67 min., který pohodlně usměrnil do branky zcela osamocený Šíma. V této fázi jsme soupeře přehrávali a jednoznačně kontrolovali hru. V poslední čtvrtině jsme vystřídali všechny hráče z lavičky a dál praktikovali nátlakovou kombinační hru. Bohužel ztráta koncentrace v poslední minutě zápasu při rohovém kopu soupeře vedla k obdržení branky, kterou vstřelil Bouchal. Ani čestný gól Slávie však nesmazal celkově dobrý dojem, který jsme na trávníku v Počernicích zanechali.
sobota 3.8.2024
Příprava A-tým, přát.
FK Arsenal Česká Lípa
26. 07. 2024
???? Anketujeme... co budeme sledovat v telce na olympiádě? #pribram #fotbal #trending #anketa
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School