17.07.2015
Memoriál V. Marečka (U16), 1. kolo
Benešov vs. Příbram B
Branky: Jílek 2x, Čížek, Anýž, Janoty
Příbram B: Melichar, Trnka, Benda, Anýž, Janota, Böhm, Šíma, Vlček, Jílek, Puchmertl, Čížek, Volf, Ptáček, Čejda, Skalička, Smetana, Hájek, Mezera, Jelínek, Sirotek

U 16 - vítězný vstup do nové sezóny

Ervín Reichenauer

Premiéra ročníku 2000 v kategorii mladšího dorostu byla vítězná, v "Memoriálu Vlasty Marečka" jsme v prvním kole narazili na soupeře z Benešova a na dobře připraveném hřišti v Drachkově jsme přesvědčivě zvítězili 5:0.
Pouze dva tréninky v nové sezóně předcházeli našemu prvnímu soutěžnímu zápasu a přesto jsme přesvědčivým výkonem překonali snaživého soupeře z Benešova. Brankami Jílka 2x, Čížka, Anýže a Janoty jsme vyhráli 5:0. Skóre mohlo být ještě výraznější v náš prospěch, ale lehká nervozita, zejména v úvodních dvaceti minutách nám zabránila ve větším brankovém rozdílu. Do hry se zapojili všichni hráči kteří zahájili přípravu na novou sezónu - Melichar, Trnka, Benda, Anýž, Janota, Böhm, Šíma, Vlček, Jílek, Puchmertl, Čížek, Volf, Ptáček, Čejda, Skalička, Smetana, Hájek, Mezera, Jelínek, Sirotek.
neděle 4.10.2020
FC Slovan Liberec
29. 09. 2020
Dušan Pinc: Chtěli jsme Spartu zaskočit bojovností
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO