31.08.2015
Příbram
Branky: 87. Funda – 74. Hlinka (pen.), 82. Brandner
Rozhodčí: Černý – Fišer, Vlasjuk
Č. Budějovice: Hajdušek – Vít, Janoch, Jenne, Čadek (67. Otepka), Bálek, Horák, Hála, Funda, Pasecký (75. Duran), Wermke
Příbram: Kočí – Junek, Tregler, Holý, Červeňák, Rys, Brandner, Hlinka, Končal (90. Bělohlávek), Šindelář, Suchan (57. Kilián)

Juniorka přivezla tři body z Českých Budějovic

Tomáš Větrovský

Další úspěšný zápas odehráli příbramští mladíci, kteří zvítězili v Českých Budějovicích a útočí na první místo v lize.
Trenér Marcel Mácha: První poločas byl z naší strany nepovedený, jelikož více ze hry měl soupeř. My jsme se sice dostávali do gólových šancí, ale překonat brankáře Budějovic se nám nedařilo. V poločase druhém se hra zlepšila a po faulu jsme kopali pokutový kop, který proměnil Hlinka. O chvilku později zvýšil Brandner. Zápas jsme si ale zbytečně zkomplikovali, když budějovický Horák snížil. I tak jsme ale přivezli cenné vítězství.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners