21.09.2015
Juniorská liga, 9. kolo
Dukla Praha vs. Příbram
Branky: 87. Funda – 74. Hlinka (pen.), 82. Brandner
Dukla Praha: Hajdušek – Vít, Janoch, Jenne, Čadek (67. Otepka), Bálek, Horák, Hála, Funda, Pasecký (75. Duran), Wermke
Příbram: Kočí – Junek, Tregler, Holý, Červeňák, Rys, Brandner, Hlinka, Končal (90. Bělohlávek), Šindelář, Suchan (57. Kilián)
Trenér Marcel Mácha: První poločas byl z naší strany nepovedený, jelikož více ze hry měl soupeř. My jsme se sice dostávali do gólových šancí, ale překonat brankáře Budějovic se nám nedařilo. V poločase druhém se hra zlepšila a po faulu jsme kopali pokutový kop, který proměnil Hlinka. O chvilku později zvýšil Brandner. Zápas jsme si ale zbytečně zkomplikovali, když budějovický Horák snížil. I tak jsme ale přivezli cenné vítězství.
sobota 15.8.2020
Příprava A-tým, přát.
FK Dukla Praha
10. 08. 2020
Jaroslav Starka: Není mi po chuti, že nás chtějí testovat každý zápas
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.