24.11.2015
Branky: 33. Hušek
Žluté karty: Hlinka – Šustr, Kerbr
Rozhodčí: Julínek – Hájek, Caletka
Příbram: Kočí - Maršík, Hájek, Eliáš, Šindelář, Killián, Hušek, Hlinka, Brandner, Hadaščok, Kurtiashvili (89. Bělohlávek), Hušek (90. Jančura)
Liberec: Hroššo – Bong, Šustr, Soungole (74. Cal), Kerbr, Barac (76. Chlumecký), Luckassen (69. Dudek), Knejzlík, Dydowicz, Čuřík, Krejčí

Juniorka zvítězila nad Libercem

Jan Vostrý

Náročný zápas zvládli příbramští mladíci a po neúspěšných zápasech zvítězili nad Libercem.
Marcel Mácha: Po nepovedených zápasech jsme již potřebovali naplno bodovat, to se nám podařilo. Těší mě, že jsme zápas zvládli, protože Liberec má kvalitní mužstvo. Tato výhra nám může do dalších zápasů pomoct.
sobota 28.11.2020
FK Mladá Boleslav
22. 11. 2020
Pavel Horváth hodnotí remízu v Brně
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTODERASITY s.r.o.