03.08.2015
Branky: 1.PK, 66. Januška, 15. Šrain
Žluté karty: Vitásek
Rozhodčí: Mrázek - Kovář, Žaba
Příbram: Jedlička - Bouček, Růžek, Chaluš, Břížďala - Květ, Januška, Hlavatý (84. Maršík) - Šrain (86. Rataj), Ayong (86. Bělohlávek), Laňka (79. Jandera)
Jihlava: Konrád - Ločárek (68. Kafoněk), Vitásek, Vedral, Čermák - Sargsyan, Novotný, Smejkal (55. Karmazín), Malár (62. Vrzal), Lasota (73. Průša) - Šimončič (73. Časta)

Obhajoba začla vítězstvím

Petr Janota

Naše U19, která obhajuje dorostenecký titul, vstoupila do nové sezóny vítězstvím. V prvním kole k Litavce zavítal těžký soupeř, Jihlava. A proto bylo před zápasem velké očekávání, jak naše mužstvo tento první zápas zvládne.
Do zápasu jsme chtěli vstoupit aktivně, což se nám povedlo. Po 30 vteřinách byl faulován ve vápně Laňka a Januška se z penalty nemýlil 1:0! Soupeř byl zaskočen a my ovládali hru. Vyústěním tlaku byl hezká akce po ose Januška - Ayong - Bouček, který uvolnil ve vápně Šraina a ten chytře proměnil 2:0! Jihlava poté ukázala svou kvalitu, hra se vyrovnala a Jedlička musel zasahovat po střele Šimončiče. Do konce poločasu hosté hrozili už jen ze standardních situací. Gólové šance byly na naší straně, kdy hlavně dvě Laňky byly gólové. V druhém poločase Jihlava vytáhla presink, ale naše obrana pracovala spolehlivě. Jednu slabší chvilku si však vybrala, ale Vitáskovu hlavičku Jedlička prsty přizvedl na břevno. Chvilku poté zápas definitivně rozhodl Januška, kdy po dobré kombinaci nekompromisně propálil Konráda 3:0! Do koce zápasu se už jen v šancích objevili Laňka a Růžek, ale první minul branku a druhého vychytal Konrád.
středa 19.6.2019
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice
17. 06. 2019