05.08.2015
Branky: 16.,20. Januška, 51. Laňka, 57. Ayong, 65. Šrain
Žluté karty: Helebrand
Rozhodčí: Doubrava - Burian, Vosolsobě
Příbram: Jedlička - Bouček (67. Maršík), Růžek (80. Melichar), Chaluš, Břížďala - Květ, Januška, Hlavatý (67. Matoušek) - Šrain, Ayong (67. Bělohlávek), Laňka (71. Rataj)
Opava: Muczka - Tesařík, Helebrand, Večerek (62. Hájek), Berger (62. Kebísek), Adamovský, Vrána (46. Klembara), Keller (46. Kuzník), Rychlý, Kolísek (62. Mako), Vitoul

Jednoznačné vítězství nad Opavou

Petr Janota

Dorostenecká liga hned na začátku nabrala zápasové tempo, a tak jsme již v úterý přivítali opět u Litavky mužstvo z Opavy. Opava nás minulou sezónu trápila výsledkově, první utkání na domácím hřišti porazila Liberec a proto jsme nastoupili s maximální koncentrací.
Od první minuty jsme soupeře sevřeli u jeho vápna a tak se čekalo jen na první branku. Tu vstřelil v 16. minutě Januška a byla to opravdu krásná branka 1:0! O chvilku později si došel pro penaltu Květ a Januška se opět nemýlil 2:0! Po tomto rychlém vedení naše hra pokračovala v dobré kvalitě, ale šance které jsme si vytvořili, jsme bohužel nedokázali proměnit. Druhý poločas probíhal stejně jako konec prvního, jen branek v síti Opavy začalo přibývat. Nejprve Laňka svou střelu umístil za háčky,po krásné kolmici Květa 3:0! Po další hezké kombinaci centr Hlavatého trefil Januška jen do obránce, ale Karsten byl na správném místě a nekompromisně zvýšil 4:0! Do dalšího sóla se pustil Laňka, obešel dva obránce, předložil před branku Šrainovi, který mezi kotníky míč dovedl do branky 5:0! I po masívním prostřídání jsme dále pokračovali v kombinační hře a jen štěstí soupeře a naše občasná zbrklost v koncovce zabránila dalšímu navýšení skóre.
středa 19.6.2019
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice
17. 06. 2019