1.FK Příbram
16.08.2015
I.Celostátní liga U 19, 4. kolo
5:1
Příbram vs. Zlín
Branky: 13. Januška, 22., 38. Květ, 41. Laňka, 51. Ayong
Rozhodčí: Polák - Cichra, Čechmánek
Diváci: 100
Příbram: Šedivý - Maršík, Růžek, Bouček, Břížďala (81. Jančura) - Květ, Januška, Hlavatý (75. Matoušek) - Šrain (75. Bělohlávek), Ayong (68. Rataj), Laňka (81. Jandera)
Zlín: Šiška - Košák, Oulehla (32. Nečas), Stuchlík, Petřík, Mlýnek Vít, Tureček, Pavlíček (81. Jakubov), Žůrek (61. Mlýnek Martin), Venený (61. Gettler), Tkadlec

Vítězství nad Zlínem

Petr Janota

Dnes končila náročná série úvodních zápasů ligy,kdy jsme během 14 dnů sehráli ve velkých vedrech 5 zápasů.
V úvodu zápasu kopal soupeř dva rohy, ale poté se iniciativa přenesla na naše kopačky a zatlačili jsme hosty před jejich pokutové území. Po faulu na Laňku se postavil k trestnému kopu Januška a zamířil přesně 1:0! Soupeř pak musel čelit několika střelám, které však ke gólu nevedly. Ujala se až ta Květova, kdy mu míč přistrčil Šrain a Květ krásně trefil 2:0! V další šanci se ocitl Ayong, ale jeho střela mířila vedle. A tak udeřilo na druhé straně, kdy téměř ztracený míč doběhl Petřík, předložil Stuchlíkovi a i jeho střela byla nechytatelná 2:1! Naštěstí jsme se probrali rychle a za chvilku se proháčkoval na levé straně Januška, předložil Květovi a jeho střela byla precizní 3:1! Za další chvilku diváci tleskali lahůdce, kdy Laňka s Januškou narážečkami rozebrali obranu Zlína a Lańka si následně vychutnal i brankáře Šišku 4:1! I druhý poločas jsme začali aktivně a přesně, výsledkem byla další hezká akce po ose Laňka, Hlavatý, Ayong, kdy Karsten se jesličkami uvolnil okolo obránce ve vápně a o tyč skóroval 5:1! Do konce zápasu však hra trochu ztratila na tempu, po vystřídání u obou mužstev se ztratila i kompaktnost a i když jsme se ještě objevili v několika šancích a i soupeř nedotáhl několi svých nadějných brejků, skóre zápasu se již nezměnilo.
Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTODERASITY s.r.o.