Branky: 3.PK, 8., 60. Januška, 25. Ayong
Příbram: Šedivý - Bouček, Růžek (88. Maršík), Chaluš, Břížďala (81. Jančura) - Květ, Hlavatý (72. Matoušek), Januška - Rataj (67. Makoš), Ayong (81. Bělohlávek), Šrain
Plzeň: Šampalík - Teršl, Suchý, Pavlík (67. Kulhánek), Hašek (67. Duchoslav), Kopřiva, Pinc (71. Skála), Debellis, Rychnovský (71. Krušina), Matějka, Skopový (46. Havel)

Vítězství s Plzní

Petr Janota

Před nedělním ligovým magnetem u Litavky se nejdříve střetla naše U19 taktéž s Plzní.
Začátek zápasu nám opět vyšel, Rataj odvážně vnikl do vápna soupeře, kde byl nešikovně podražen a Januška začal z penalty cestu za svým hattrickem 1:0! O 5 minut později jsme dobrým presinkem získali míč, Šrain pronikl do vápna, zpětnou přihrávkou našel Janušku a bylo 2:0! Plzeň se snažila odpovídat, ale naše obrana ji nepustila k víc než pár střelám zpoza vápna. A opět výborně zahraný presink Ratajem, z kterého Ayong vytěžil třetí gól 3:0! I dál jsme soupeře nepouštěli do blízkosti naší branky, obě mužstva se snažila o časté zakončení, ale ani jedna ze střel však již do poločasu nenašla cíl. Druhý poločas začal opět šancí Ayonga, kterého vysunul Januška, Karsten však ve velké šanci přestřelil. Poté si šikovně vyměnili míč Januška s Hlavatým, ten přesně ve vápně našel Janušku a hattrick byl na světě 4:0! Dále se na Plzeň hrnul jeden útok za druhým, Šrain jednou nohou a jednou hlavou z blízka přestřelil, ani volej Hlavatého se nevešel pod břevno. Konec zápasu byl už opět vyrovnaný, ale skóre zápasu se již nezměnilo.