20.09.2015
Branky: 67. Škoda
Žluté karty: Rotbauer, Mácha
Rozhodčí: Kaštánek - Hoch, Dunovský
Č. Budějovice: Rotbauer - Hric, Blažek, Kadlec, Mácha, Markytán (60. Krejčí), Matas (74. Peroutka), Štifter(60. Vávra), Tomek, Škoda, Chylík
Příbram: Jedlička - Bouček, Růžek, Chaluš, Břížďala (74. Vardanyan) - Květ, Januška, Hlavatý - Makoš (66. Matoušek), Ayong, Šrain (50. Rataj)

Porážka v Českých Budějovicích

Petr Janota

Vzhledem k průběhu celého zápasu je porážka opravdu krutá...
Zápas, ve kterém jsem měli téměř celý velkou převahu, rozhodla branka domácích po neodmávaném postavení mimo hru. A jelikož jsme nedokázali z našich velkých šancí vstřelit branku, utrpěli jsme opravdu nepříjemnou porážku.
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTODERASITY s.r.o.