28.09.2015
Příbram vs. Slavia
Branky: 5., 63. Hlavatý, 50. Januška, 89. Růžek
Rozhodčí: Paukner - Vácha, Glogar
Příbram: Jedlička - Bouček, Růžek, Chaluš, Břížďala (83. Jančura) - Květ, Hlavatý, Januška (70. Vardanyan) - Rataj, Ayong (83. Bělohlávek), Šrain (76. Matoušek)
Slavia: Přibyl - Žárský (77. Písačka), Stropek, Pardubský, Schulz, Žežulka, Badocha (71. Novák), Souček, Král (46. Zeman), Lauricella, Vávra (67. Krejdl)

Jednoznačné vítězství nad Slavií

Petr Janota

V generálce na středeční YOUTH LEAGUE jsme přivítali poslední mužstvo tabulky, jímž je překvapivě SLAVIA PRAHA. Průběh zápasu a konečný výsledek ukázal, že to tak velké překvapení není.
Od počátku hosté jen stěží odolávali naší aktivní hře a když si naběhl na centr Břížďalovi Hlavatý, skvěle si přebral míč, bylo 1:0! I dál jsme soupeře přehrávali a po kolmici Janušky běžel na Přibyla osamocený Hlavatý, ale jeho střela minula branku. Téměř celý poločas jsme i nadále hosty přehrávali, kromě asi desetiminutového úseku, kdy i Slavia ukázala svojí kvalitu. Druhý poločas pokračoval stejně a když si Januška rozehrál rohový kop s Hlavatým, krásně trefil křížnou střelou 2:0! Tato krásná branka zlomila odpor hostů, kteří se až do konce zápasu nezmohli, kromě jedné hlavičky z malého vápna, téměř na nic. My jsme naopak přidali ještě dvě branky. Nejdříve se po zmatcích hostující obrany zjevil před Přibylem Hlavatý a prokázal své hlavičkářské kvality 3:0! Poslední branku vstřelil Růžek, kdy se dobře orientoval po standardní situaci a z malého vápna nekompromisně zavěsil 4:0! Toto vítězství bylo dobrou pozvánkou pro naše příznivce na středeční utkání se ZIMBRU KIŠINĚV!
středa 19.6.2019
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice
17. 06. 2019