1.FK Příbram
16.10.2015
I.Celostátní liga U 19, 13. kolo
1:1
Hradec K. vs. Příbram
Branky: 5., 63. Hlavatý, 50. Januška, 89. Růžek
Diváci: 100
Hradec K.: Jedlička - Bouček, Růžek, Chaluš, Břížďala (83. Jančura) - Květ, Hlavatý, Januška (70. Vardanyan) - Rataj, Ayong (83. Bělohlávek), Šrain (76. Matoušek)
Příbram: Přibyl - Žárský (77. Písačka), Stropek, Pardubský, Schulz, Žežulka, Badocha (71. Novák), Souček, Král (46. Zeman), Lauricella, Vávra (67. Krejdl)
Od počátku hosté jen stěží odolávali naší aktivní hře a když si naběhl na centr Břížďalovi Hlavatý, skvěle si přebral míč, bylo 1:0! I dál jsme soupeře přehrávali a po kolmici Janušky běžel na Přibyla osamocený Hlavatý, ale jeho střela minula branku. Téměř celý poločas jsme i nadále hosty přehrávali, kromě asi desetiminutového úseku, kdy i Slavia ukázala svojí kvalitu. Druhý poločas pokračoval stejně a když si Januška rozehrál rohový kop s Hlavatým, krásně trefil křížnou střelou 2:0! Tato krásná branka zlomila odpor hostů, kteří se až do konce zápasu nezmohli, kromě jedné hlavičky z malého vápna, téměř na nic. My jsme naopak přidali ještě dvě branky. Nejdříve se po zmatcích hostující obrany zjevil před Přibylem Hlavatý a prokázal své hlavičkářské kvality 3:0! Poslední branku vstřelil Růžek, kdy se dobře orientoval po standardní situaci a z malého vápna nekompromisně zavěsil 4:0! Toto vítězství bylo dobrou pozvánkou pro naše příznivce na středeční utkání se ZIMBRU KIŠINĚV!
FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTODERASITY s.r.o.