14.08.2015
Branky: 44.Dudek - 2.Laňka, 25., 34. Ayong
Žluté karty: Šustek, Kazda
Rozhodčí: Krupa - Trdla, Ouředník
Liberec: Král - Prokš, Šulc, Heppner (77. Petr), Krejčíř (20. Adam), Šustek, Doležal, Švejkovský (84. Hamada), Dudek, Kazda (79. Liška), Dvořák (14. Burda)
Příbram: Jedlička - Maršík, Růžek, Chaluš, Břížďala - Bouček, Hlavatý (89. Rataj), Květ (77. Matoušek), - Laňka (84. Jandera), Ayong (87. Bělohlávek), Šrain

Vítězství v Liberci

Petr Janota

Další předehrávané utkání v Liberci jsme zvládli díky dobrému startu do zápasu.
Do zápasu jsme skvěle vstoupili, Květ se uvolnil na pravé straně a přesným centrem našel Laňku, který svůj volej umístil vedle Krále 0:1! A jelikož domácí celkem působil otřeseným dojmem, naší aktivitou na míči jsme si vytvářeli další nebezpečné šance. V největší šanci se ocitl po přihrávce od Hlavatého Laňka, ale v sólu nastřelil jen nohy Krále. O chvilku později jsme už naše vedení navýšili, Květ našel přihrávkou na hranici vápna Ayonga, který se dobře uvolnil a byl přesný 0:2! Náš tlak sílil a když po hezké akci uvolnil ve vápně Hlavatý Ayonga, bylo 0:3! Vypadalo to na jednoznačný průběh, ale domácí před poločasem snížili po rozehraném trestném kopu Dudkem 1:3! V druhém poločase gólem povzbuzený Liberec zkoušel ještě zápas otočit,ale ve dvouch případech se blýskl Jedlička. A jelikož naše hra v druhém poločase již nebyla tak kompaktní, před soupeřovým vápnem byla hodně komplikovaná, i přes několik našich šancí se již skóre nezměnilo.
pátek 29.3.2024
FC Sellier & Bellot Vlašim
24. 03. 2024
?? FK ANKETA // Haaland nebo Kane, který útočník je populárnější u U15? #fk #pribram #fkpribram