1.FK Příbram
29.11.2015
I.Celostátní liga U 19, 20. kolo
3:2
Jihlava vs. Příbram
Online
Branky: 44.Dudek - 2.Laňka, 25., 34. Ayong
Diváci: 50
Jihlava: Král - Prokš, Šulc, Heppner (77. Petr), Krejčíř (20. Adam), Šustek, Doležal, Švejkovský (84. Hamada), Dudek, Kazda (79. Liška), Dvořák (14. Burda)
Příbram: Jedlička - Maršík, Růžek, Chaluš, Břížďala - Bouček, Hlavatý (89. Rataj), Květ (77. Matoušek), - Laňka (84. Jandera), Ayong (87. Bělohlávek), Šrain
Do zápasu jsme skvěle vstoupili, Květ se uvolnil na pravé straně a přesným centrem našel Laňku, který svůj volej umístil vedle Krále 0:1! A jelikož domácí celkem působil otřeseným dojmem, naší aktivitou na míči jsme si vytvářeli další nebezpečné šance. V největší šanci se ocitl po přihrávce od Hlavatého Laňka, ale v sólu nastřelil jen nohy Krále. O chvilku později jsme už naše vedení navýšili, Květ našel přihrávkou na hranici vápna Ayonga, který se dobře uvolnil a byl přesný 0:2! Náš tlak sílil a když po hezké akci uvolnil ve vápně Hlavatý Ayonga, bylo 0:3! Vypadalo to na jednoznačný průběh, ale domácí před poločasem snížili po rozehraném trestném kopu Dudkem 1:3! V druhém poločase gólem povzbuzený Liberec zkoušel ještě zápas otočit,ale ve dvouch případech se blýskl Jedlička. A jelikož naše hra v druhém poločase již nebyla tak kompaktní, před soupeřovým vápnem byla hodně komplikovaná, i přes několik našich šancí se již skóre nezměnilo.
FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTODERASITY s.r.o.