19.07.2015
Memoriál V. Marečka (U16), 2. kolo
Písek vs. Příbram B
Branky: 75´ - 45´+59´ Sirotek, 69´+72´ Čížek, 61´ Janota
Písek: Krt, Mařík, Jizba, Jiskra, Gažík, Říha, Kurčík, Tesař, Řezáč, Hřídel, Touš - Peroutka, Dlouhý.
Příbram B: Trnka, Volf, Hájek, Puchmertl, Mezera, Smetana, Šíma, Anýž, Jílek, Vlček, Čejda - Melichar, Ptáček, Benda, Jelínek, Skalička, Nezník, Böhm, Sirotek, Janota, Čížek.

U16 - Vítězné pokračování "Memoriálu Vlastimila Marečka"

Ervín Reichenauer

K dalšímu zápasu MVM jsme cestou na soustředění v Prachaticích "přibrzdili" v příjemném fotbalovému areálu v Písku.
Soupeře, který v domácím prostředí zvolil obrannou taktiku od samého začátku utkání, jsme zlomili pěti góly až v druhém poločase. Postupně přesně zamířili dvakrát Sirotek s Čížkem a jednou Janota. Na konečných 1:5 korigoval soupeř 5 minut před koncem zápasu. V sestavě se během utkání protočili všichni hráči našeho týmu.
neděle 4.10.2020
FC Slovan Liberec
29. 09. 2020
Dušan Pinc: Chtěli jsme Spartu zaskočit bojovností
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO