28.08.2015
MOL Cup, 2. kolo
1:9
Vltavín vs. Příbram
Branky: 78. Mařík - 21., 89. a 90. Bednář, 50., 56. a 69. Štípek, 31. Rezek, 66. Hadaščok, 84. Krameš
Rozhodčí: Hrubeš - Koval, Fišer
Diváci: 316
Vltavín: Pávek (58. Hlaváč) - Hodas, Abena (87. Macháček), Pavlata, Uvira, Šípek, Zelenka, Turák (46. Mařík), Stibor, Dvořák, Podzimek
Příbram: Švenger - Sus, Hájovský, Zápotočný, Divíšek - Hadaščok, Hnaníček (71. Krameš), Rezek (63. Barák), Pilík, Končal (46. Štípek) - Bednář

Postup v poháru okořeněný dvěma hattricky

Ve druhém kole MOL Cupu si Příbram hravě poradila s třeligovým týmem LOKO Vltavín. Na vysoké výhře 9:1 se hattricky podíleli Roman Bednář a David Štípek.
Do základní sestavy postavil trenér Tobiáš poprvé Milana Švengera a na kraj obrany se vrátil uzdravený Josef Divíšek. Pražané, hrající ČFL v prvním poločasu zodpovědně bránili a Roman Bednář na hrotu útoku nedostával ani milimetr prostoru. Diváci na první šanci čekali do 21. minuty, která byla nakonec i gólová. Brankář Vltavínu vyrazil Hadaščokovu střelu před sebe a Roman Bednář měl jednoduchou roli, jak uklidit míč do sítě. Další branku přidal o deset minut později Jan Rezek. Zásadní zlom přinesl začátek druhé půle. V té vystřídal Matěje Končala David Štípek a dvěma rychlými góly posunul skóre na 0:4. Náš tým si ve druhé půli otevřel střelnici a doslova rozložil rychlými nahrávkami obranu "Lokomotivy". A tak všechny vstřelené branky byly z těsné blízkosti branky, tak jako první trefa v příbramských barvách Vojtěcha Hadaščoka. V 69. minutě završil první hattrick David Štípek, když si proklestil cestu až před brankáře. Domácí Vltavín si vytvořil z brejku ojedinělou šanci, kterou i proměnil a zaznamenal čestný alespoň jeden čestný úspěch - 1:6. V závěrečných minutách si pro gól došel i Martin Krameš a střelecky hladový Roman Bednář musel chválit dvě krásné nahrávky Barákovi a Pilíkovi, po kterých i on završil hattrick. Výhra 9:1 se stala naší rekordní výhrou v českých mistrovských soutěžích.