FK VIAGEM PŘÍBRAM
10.10.2015
Česká liga žáků U 14, 10. kolo
Příbram vs. Č. Budějovice
Branky: 8´ Pilousková ( Kloudová ), 83´ Kloudová ( Branžovská )
Č. Budějovice: Vacíková – Dědinová, Boukalová, Kočová, Branžovská – Kopáčková, Císařová V. ( 46. Karasová ), Císařová I. ( 70. Koubková ), Krůtová – Pilousková, Kloudová
V prvním poločase jsme domácí tým k ničemu nepustili, kromě jediného brejku, který s přehledem zlikvidovala Vacíková. Po pěkné kombinaci Kloudové s Pilouskovou jsme se ujali vedení 1:0. V další šanci se ocitla novicka v našem dresu Kloudová, která krásně zpracovala centr Dědinové, ale z hranice malého vápna netrefila branku. Další šanci měla Císařová V., která místo střely volila přihrávku na Pilouskovou, kterou domácí obrana zablokovala. Poločas tak skončil výsledkem 1:0. Do druhého poločasu jsme šli s odhodlání navýšit skóre, což se nám dlouho nedařilo. Domácí hráčky přitvrdili hru, což nám nesedělo a kombinace začala váznout. V 83 min. se postavila k přímému volnému kopu Branžovská a trefila konstrukci domácí branky, k odraženému míči se dostala dobíhající Kloudová a střelou pod břevno ukončila skóre zápasu.
sobota 4.3.2023
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 17. kolo
MFK Karviná
FK VIAGEM PŘÍBRAM