27.09.2015
Česká liga žáků U 15, 8. kolo
Příbram vs. Sparta
Branky: 8´ Pilousková ( Kloudová ), 83´ Kloudová ( Branžovská )
Sparta: Vacíková – Dědinová, Boukalová, Kočová, Branžovská – Kopáčková, Císařová V. ( 46. Karasová ), Císařová I. ( 70. Koubková ), Krůtová – Pilousková, Kloudová
V prvním poločase jsme domácí tým k ničemu nepustili, kromě jediného brejku, který s přehledem zlikvidovala Vacíková. Po pěkné kombinaci Kloudové s Pilouskovou jsme se ujali vedení 1:0. V další šanci se ocitla novicka v našem dresu Kloudová, která krásně zpracovala centr Dědinové, ale z hranice malého vápna netrefila branku. Další šanci měla Císařová V., která místo střely volila přihrávku na Pilouskovou, kterou domácí obrana zablokovala. Poločas tak skončil výsledkem 1:0. Do druhého poločasu jsme šli s odhodlání navýšit skóre, což se nám dlouho nedařilo. Domácí hráčky přitvrdili hru, což nám nesedělo a kombinace začala váznout. V 83 min. se postavila k přímému volnému kopu Branžovská a trefila konstrukci domácí branky, k odraženému míči se dostala dobíhající Kloudová a střelou pod břevno ukončila skóre zápasu.
sobota 15.8.2020
Příprava A-tým, přát.
FK Dukla Praha
10. 08. 2020
Jaroslav Starka: Není mi po chuti, že nás chtějí testovat každý zápas
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.