07.11.2015
Česká liga žáků U 13 A, 1. kolo
Rokycany vs. Příbram
Branky: 8´ Pilousková ( Kloudová ), 83´ Kloudová ( Branžovská )
Příbram: Vacíková – Dědinová, Boukalová, Kočová, Branžovská – Kopáčková, Císařová V. ( 46. Karasová ), Císařová I. ( 70. Koubková ), Krůtová – Pilousková, Kloudová
V prvním poločase jsme domácí tým k ničemu nepustili, kromě jediného brejku, který s přehledem zlikvidovala Vacíková. Po pěkné kombinaci Kloudové s Pilouskovou jsme se ujali vedení 1:0. V další šanci se ocitla novicka v našem dresu Kloudová, která krásně zpracovala centr Dědinové, ale z hranice malého vápna netrefila branku. Další šanci měla Císařová V., která místo střely volila přihrávku na Pilouskovou, kterou domácí obrana zablokovala. Poločas tak skončil výsledkem 1:0. Do druhého poločasu jsme šli s odhodlání navýšit skóre, což se nám dlouho nedařilo. Domácí hráčky přitvrdili hru, což nám nesedělo a kombinace začala váznout. V 83 min. se postavila k přímému volnému kopu Branžovská a trefila konstrukci domácí branky, k odraženému míči se dostala dobíhající Kloudová a střelou pod břevno ukončila skóre zápasu.
sobota 9.7.2022
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice B
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.