14.09.2015
Česká fotbalová liga žen, 2. kolo
5:1
Příbram vs. Hrádek
Branky: 12´ Branžovská, 26´ Branžovská, 27´ Řezaninová , 81´ Kopáčková, 83´ Císařová I. - 76. Hurtová
Žluté karty: Karasová
Rozhodčí: Glogar – Dubský, Soukup
Diváci: 50
Příbram: Pilousková – Dědinová, Karasová, Boukalová, Koubková – Krůtová (58. Kloudová), Císařová I., Císařová V., Kopáčková – Branžovská, Řezaninová
Hrádek: Sadravetzová - Truxová, Beranová, Andrlová, Plzáková (60. Šloufová), Roztočilová, Přibilová, Frantová, Janochová, Hurtová, Jarošová

Vysoká výhra nad nováčkem

Jan Vostrý

V dalším utkání jsme přivítali nováčka soutěže TJ Hrádek.
V prvním poločase se hrála vyrovnaná partie, s více šancemi na našich kopačkách. Ve 12 min. jsme se ujali vedení gólem Branžovské, která zkušeně střelou na zadní tyč rozvlnila hostující síť - 1:0. Hostující útoky ztroskotávali na domácí obraně a střely z velké vzdálenosti pokryla Pilousková, která musela nastoupit v naší brance. Ve 26 min. zvýšila svým druhým gólem v utkání Branžovská po přiťuknutí Řezaninové – 2:0. O minutu později si děvčata role vyměnila a Řezaninová zvyšovala na 3:0. Ve druhém poločase šance přibývaly, ale koncovka se nám nedařila. Hattrick odmítla Branžovská, když po samostatném úniku netrefila hostující branku, v další šanci ji vychytala hostující gólmanka. V 78 min. hostující celek snížil na 3:1, když po samostatném úniku skórovala hostující hráčka. Za tři minuty se skóre měnilo znovu, když Kopáčková střelou z 35 metrů mířila pod břevno – 4:1. Skóre utkání uzavřela Císařová I. po přihrávce Kloudové.