Branky: 75. Chlastáková - 89. Branžovská
Diváci: 60
Příbram: Vacíková – Dědinová ( 58. Kočová ), Karasová ( 40. Drdošová ), Boukalová, Kopáčková – Krůtová, Císařová I., Císařová V., Štěchová – Řezaninová, Branžovská

Zbytečné ztracené body

Velmi nepovedené utkání kde jsme doplatili na proměňování šancí.
V prvním poločase měli obrovské šance Řezaninová s Branžovskou, ale nebyli úspěšné. Nepřesné přihrávky a nechuť běhat byli znát na souhře našeho týmu. Ve 40 minutě přišla komplikace v podobě zranění Karasové, která si podvrtla koleno a ze hřiště ji museli odnést pořadatelé na nosítkách. Druhý poločas byl ještě horší než první. Domácím se podařilo z ojedinělého brejku vsítit branku, po nedorozumění naší obrany s brankařkou. Po obdržené brance jsme začali bojovat a hrát fotbal a vyústěním toho bylo vyrovnání na 1:1, když po individuálním průniku Řezaninové zakončovala chladnokrevně Branžovská. Nakonec jsme mohli i zvítězit, ale v závěru jsme nedokázali po závaru v pokutovým území domácích dotlačit balón do branky. V tomto utkání jsme zbytečně ztratili dva body.