28.09.2015
Česká fotbalová liga žen, 4. kolo
Příbram vs. Dukla Jížní Město
Branky: 1´ Císařová V., 5´ Pilousková, 8´ Řezaninová, 29´ Pilousková, 69´ Císařová I., 78´ Řezaninová, 80´ Kloudová, 85´ Řezaninová, 88´ Císařová I. - 36. Tolarová
Rozhodčí: Svoboda - Slepička, Musil
Příbram: Vacíková – Dědinová, Kočová, Štěchová, Kopáčková – Krůtová (46. Drdošová), Císařová I., Císařová V., Řezaninová – Branžovská (62. Kloudová), Pilousková

Vysoká výhra

Jan Vostrý

Na základě dosavadních výsledků Dukly jsme očekávali těžké utkání.
Začátek zápasu však určil ráz celého utkání. Již po 30 vteřinách jsme vedli 1:0, když se trefila Císařová V. po přihrávce Řezaninové. V 8 min. jsme vedli již 3:0, když se postupně trefili Pilousková a Řezaninová. Odevzdaný soupeř dokázal před koncem poločasu z ojedinělého útoku vstřelit branku, ale to jsme vedli již o čtyři branky, když se chvíli před tím trefila Pilousková. Poločas skončil výsledkem 4:1. Druhou půli jsme utkání kontrolovali, ale branky jsme nepřidávali, až 69 min. Císařová I. přehodila vyběhnuvší hostující gólmanku a zvýšila na 5:1. Do konce zápasu jsme přidali ještě další branky, když se postupně trefili ‚Rezaninová, Kloudová, opět Řezaninová čímž završila svůj hattrick a účet zápasu ukončila po druhé v zápase dobře hrající Císařová I.
sobota 23.11.2019
Bohemians Praha 1905
11. 11. 2019
Kočí: Nula je dobrá pro jen mě, my potřebujeme body