Branky: 21. Červeňáková, 24. Jedličková, 57. Černá, 65. Mansfeldová
Rozhodčí: Kubečka – Myška, Nehasil
Diváci: 55
Příbram: Vacíková – Dědinová ( 57. Boukalová ), Drdošová, Kočová, Kopáčková ( 46. Krůtová ) - Řezaninová, Císařová I. ( 57. Koubková ), Císařová V., Štěchová – Řezaninová, Pilousková

První porážka v sezóně

K dalšímu utkání jsme zajížděli k loňskému aspirantovi na postup do I. ligy. Neproměňování vyložených šancí nás tentokrát stálo jakýkoliv bodový zisk.
Kdybychom hráli do půlnoci, tak branku nevstřelíme. V prvním poločase jsme po chybách v obraně dostali během jedné minuty dva góly. Naopak my jsme úspěšní nebyli. Druhý poločas jsme začali náporem a během 10 minut jsme mohli otočit skóre v náš prospěch, ale Řezaninová ani Pilousková nedokázaly překonat domácí gólmanku. Domácí tým poté využil dvou standardních situací a zvýšil na 4:0. Poslední šanci z našeho týmu měla Krůtová, ale z metru netrefila prázdnou branku. Výborný výkon podala brankařka Vacíková, která hlavně v první půli hasili chyby v naší obranné hře.