15.10.2015
Česká fotbalová liga žen, 6. kolo
Mělník vs. Příbram
Branky: Pilousková 3x, Císařová I. 2x, Řezaninová, Císařová V.
Rozhodčí: Šnýdr - Princ, Eder
Příbram: Vacíková – Dědinová, Boukalová , Kočová, Kopáčková ( 46. Drdošová ) - Krůtová, Císařová I., Císařová V., Řezaninová – Branžovská, Pilousková

Rozhodnutí přišlo po poločase

Jan Vostrý

Utkání se soupeřem, který je poslední v tabulce bez bodového zisku, jsme s přehledem zvládli.
Celý průběh jsme měli pod kontrolou, a po přestávce jsme se dokázali proměňovat šance, které jsme si vytvořili. Oproti minulému zápasu bylo vidět zlepšení v koncovce. V první půli jsme proměnili pouze jedinou šanci a to Pilouskovou, která přehodila vyběhnuvší domácí brankařku. Do druhé půle jsme provedli změny v rozestavení a skóre se začalo navyšovat. Hned po rozehrání se prosadila Řezaninová a po dalších deseti minutách jsme vedli již 5:0, když se postupně trefili Císařová I., Pilousková a Císařová V. V 70 min. se podruhé v zápase prosadila Císařová I. a poslední branku vstřelila Pilousková, která tím završila hattrick.
sobota 28.11.2020
FK Mladá Boleslav
22. 11. 2020
Pavel Horváth hodnotí remízu v Brně
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTODERASITY s.r.o.