1.FK Příbram
17.10.2015
Česká fotbalová liga žen, 7. kolo
4:1
Příbram vs. Jablonec
Branky: Pilousková 3x, Císařová I. 2x, Řezaninová, Císařová V.
Diváci: 30
Jablonec: Vacíková – Dědinová, Boukalová , Kočová, Kopáčková ( 46. Drdošová ) - Krůtová, Císařová I., Císařová V., Řezaninová – Branžovská, Pilousková
Celý průběh jsme měli pod kontrolou, a po přestávce jsme se dokázali proměňovat šance, které jsme si vytvořili. Oproti minulému zápasu bylo vidět zlepšení v koncovce. V první půli jsme proměnili pouze jedinou šanci a to Pilouskovou, která přehodila vyběhnuvší domácí brankařku. Do druhé půle jsme provedli změny v rozestavení a skóre se začalo navyšovat. Hned po rozehrání se prosadila Řezaninová a po dalších deseti minutách jsme vedli již 5:0, když se postupně trefili Císařová I., Pilousková a Císařová V. V 70 min. se podruhé v zápase prosadila Císařová I. a poslední branku vstřelila Pilousková, která tím završila hattrick.
FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.