27.10.2015
Branky: 29´ Řezaninová
Žluté karty: Krůtová
Rozhodčí: Mollinger - Miltner, Ružbarský
Příbram: Pilousková – Dědinová, Kočová, Boukalová, Branžovská – Krůtová (60. Koubková), Císařová V., Císařová I., Kopáčková – Drdošová, Řezaninová

Neproměněné šance nás stáli body

Jan Vostrý

Utkání, které jsme měli jasně pod kontrolou, ale opět nás zradila koncovka.
Ze všech šancí, které jsme si vytvořili jsme dokázali proměnit pouze tu ve 30 min., kdy se trefila Řezaninová. Domácí tým vystřelil na naši branku pouze jedinkrát a hned z toho byla vyrovnávací branka. Ovšem stála za to, z 30 metrů napálený míč skončil v "šibenici" naší branky. Vzhledem k průběhu zápasu jsme ztratili 2 body, které nás mohou mrzet i vzhledem k ostatním výsledkům tohoto kola. Pracovní povinnosti nepustili k zápasu brankařku Vacíkovou, a tak za ní v brance zaskočila Pilousková, která nám pak chyběla v útoku.
sobota 28.11.2020
FK Mladá Boleslav
22. 11. 2020
Pavel Horváth hodnotí remízu v Brně
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTODERASITY s.r.o.