1.FK Příbram
27.10.2015
Česká fotbalová liga žen, 8. kolo
1:1
Ústí n. L. vs. Příbram
Branky: 29´ Řezaninová
Žluté karty: Krůtová
Rozhodčí: Mollinger - Miltner, Ružbarský
Příbram: Pilousková – Dědinová, Kočová, Boukalová, Branžovská – Krůtová (60. Koubková), Císařová V., Císařová I., Kopáčková – Drdošová, Řezaninová

Neproměněné šance nás stáli body

Jan Vostrý

Utkání, které jsme měli jasně pod kontrolou, ale opět nás zradila koncovka.
Ze všech šancí, které jsme si vytvořili jsme dokázali proměnit pouze tu ve 30 min., kdy se trefila Řezaninová. Domácí tým vystřelil na naši branku pouze jedinkrát a hned z toho byla vyrovnávací branka. Ovšem stála za to, z 30 metrů napálený míč skončil v "šibenici" naší branky. Vzhledem k průběhu zápasu jsme ztratili 2 body, které nás mohou mrzet i vzhledem k ostatním výsledkům tohoto kola. Pracovní povinnosti nepustili k zápasu brankařku Vacíkovou, a tak za ní v brance zaskočila Pilousková, která nám pak chyběla v útoku.
Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.