1.FK Příbram
31.10.2015
Česká fotbalová liga žen, 9. kolo
5:2
Příbram vs. M. Hradiště
Branky: 29´ Řezaninová
M. Hradiště: Pilousková – Dědinová, Kočová, Boukalová, Branžovská – Krůtová (60. Koubková), Císařová V., Císařová I., Kopáčková – Drdošová, Řezaninová
Ze všech šancí, které jsme si vytvořili jsme dokázali proměnit pouze tu ve 30 min., kdy se trefila Řezaninová. Domácí tým vystřelil na naši branku pouze jedinkrát a hned z toho byla vyrovnávací branka. Ovšem stála za to, z 30 metrů napálený míč skončil v "šibenici" naší branky. Vzhledem k průběhu zápasu jsme ztratili 2 body, které nás mohou mrzet i vzhledem k ostatním výsledkům tohoto kola. Pracovní povinnosti nepustili k zápasu brankařku Vacíkovou, a tak za ní v brance zaskočila Pilousková, která nám pak chyběla v útoku.
Příští zápas
sobota 28.11.2020
FORTUNA:LIGA, 9. kolo
14:00h
1.FK Příbram
FK Mladá Boleslav
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
22. 11. 2020
Pavel Horváth hodnotí remízu v Brně
FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTODERASITY s.r.o.