09.11.2015
Pohár FAČR žen, 2. kolo
2:2
Příbram vs. Rakovník
Branky: Řezaninová, Císařová V. ( penalty proměnili Kočová, Boukalová, Koubková, Dědinová, Kopáčková )
Rozhodčí: Benedikt
Příbram: Vacíková - Dědinová, Kočová, Boukalová, Branžovská - Kopáčková, Krůtová, Císařová V., Koubková - Řezaninová ( 60. Císařová I. ), Pilousková

Po penaltách do dalšího kola

Jan Vostrý

Ve druhém kole poháru KFŽ jsme přivítali druholigový celek Rakovníka. Velice pěkný zápas plný kombinačních situací, za které by se nemuseli stydět mužské celky.
Již ve druhé minutě jsme vedli 1:0, když se po přihrávce Koubkové trefila k tyči Řezaninová. Hostující celek dokázal vyrovnal ve 37 min. po špatném odkopu Vacíkové. Po celý první poločas jsme byli lepším týmem, akorát jsme se nedokázali prosadit střelecky. V druhém poločase jsme nedokázali navázat na hru z prvního poločasu a hostující celek nás přehrával. V těchto chvílích nás držela v zápase Vacíková, která předváděla neskutečné zákroky. V 84 min. se probila hostující obranou Pilousková a předložila míč V. Císařové, která "vymetla" šibenici hostující branky. Rakovník dokázal v poslední minutě vyrovnat na konečných 2:2 a následovali pokutové kopy. V těch jsme dokázali zvítězit 5:4 a postoupit do dalšího kola, ve kterém přivítáme na našem hřišti prvoligovou Viktorku Plzeň.