09.04.2016
Branky: 3´ Mahr, 37´ Rajnoch
Žluté karty: 14´ Volf, 31´ Jílek, 47´ Puchmertl - 67´ Nemšovský
Rozhodčí: Janoch, Burian, Slepička
Příbram B: Melichar - Volf, Puchmertl, Benda, Mezera - Nezník, Vlček (50´Šíma), Jílek (50´Böhm) - Čížek (50´Sirotek), Belej, Janota.
Hradec K.: Brát, Finěk, Ptáček, Nemšovský, Štěrba (60´Samko), Slavík (63´Sokol), Rajnoch, Havrda (78´Novotný), Horák, Mahr, Ansorge.

Prohra s Hradcem

Ervín Reichenauer

Více než porážka mrzí předvedený výkon. Zejména v prvním poločase jsme nebyli důstojným soupeřem dobře hrajících "Votroků".
Hned z prvního útoku nás soupeř potrestal a v třetí minutě vsítil po rychlé akci gól. Naše pomalá hra, nedůraz v osobních soubojích, které jsme téměř všechny prohrávali, spousta nepřesností, vedly pouze ke dvěma střelám na branku soupeře z kopaček Beleje v průběhu prvního poločasu. Soupeř toho znovu využil ve 37. minutě a další rychlou akcí zvýšil na 0:2. Ve druhém poločase jsme zvýšeným úsilím vytvořili tlak na protivníka, ale šance Böhma a Beleje zlikvidoval Brát v brance hostí, a když v 77. minutě chytil Puchmertlovi penaltu, bylo o osudu utkání rozhodnuto.
neděle 8.12.2019
SK Dynamo České Budějovice
30. 11. 2019
Jaroslav Tregler po zápase se Spartou