19.04.2016
Jablonec vs. Příbram B
Branky: 20´ Krátký, 72´ Vácha, 76´ Kinčl - 34´ Belej
Rozhodčí: Ginzel - Špidlen, Linhart
Jablonec: Vajner, Urbánek (80´ Zmeškal), Vácha, Radimský, Icrasnyanyk (65´ Štolba), Krátký, Kinčl (78´ Velich), Majer (59´Pařík), Javůrek, Ráček (41´ Macek), Florian.
Příbram B: Trnka - Hájek, Puchmertl, Benda, Mezera - Čížek (58´ Janota), Nezník, Jílek, Sirotek - Ptáček (64´ Vlček), Belej.

Herní zlepšení prohře nezabránilo

Ervín Reichenauer

I přes herní zlepšení oproti zápasu s Hradcem a množství šancí, jsme zanechali všechny body v Jablonci.
Šance Sirotka, Beleje, Čížka a Ptáčka jsme bohužel v góly nepřetavili, a tak nás soupeř potrestal v závěru utkání. Jediný náš úspěch trefil hlavou Belej po centru Mezery.
neděle 8.12.2019
SK Dynamo České Budějovice
30. 11. 2019
Jaroslav Tregler po zápase se Spartou