19.04.2016
Jablonec vs. Příbram B
Branky: 20´ Krátký, 72´ Vácha, 76´ Kinčl - 34´ Belej
Rozhodčí: Ginzel - Špidlen, Linhart
Jablonec: Vajner, Urbánek (80´ Zmeškal), Vácha, Radimský, Icrasnyanyk (65´ Štolba), Krátký, Kinčl (78´ Velich), Majer (59´Pařík), Javůrek, Ráček (41´ Macek), Florian.
Příbram B: Trnka - Hájek, Puchmertl, Benda, Mezera - Čížek (58´ Janota), Nezník, Jílek, Sirotek - Ptáček (64´ Vlček), Belej.

Herní zlepšení prohře nezabránilo

Ervín Reichenauer

I přes herní zlepšení oproti zápasu s Hradcem a množství šancí, jsme zanechali všechny body v Jablonci.
Šance Sirotka, Beleje, Čížka a Ptáčka jsme bohužel v góly nepřetavili, a tak nás soupeř potrestal v závěru utkání. Jediný náš úspěch trefil hlavou Belej po centru Mezery.
neděle 27.9.2020
AC Sparta Praha
12. 09. 2020
Tiskovka S Pavlem HORVÁTHEM po utkání s Opavou
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO