Příbram B vs. Plzeň
Branky: Belej, Sirotek
Příbram B: Melichar, Volf, Puchmertl, Benda (41. Hájek), Mezera – Vlček, Čížek, Jílek (60. Ptáček), Nezník, Sirotek (72. Jelínek) – Belej
Plzeň: Blažek, Vopat, Lácha, Heidenreich, Kafka, Šourek, Novák, Náhlovský, Smékal, Bahn, Burda
V prvním poločase jsme začali hrát velmi aktivně a vytvářeli jsme tlak na soupeře. Vypracovali jsme si i některé šance, ale nedokázali je zúročit. Až z trestného kopu se krásně trefil velmi aktivní Belej. Soupeř se nás snažil překonávat dlouhými nákopy za obranu, ale díky perfektně organizované obranné čtyřce s defenzivním štítem Vlčkem, jsme je nepustili do žádné gólové příležitosti. Do kabin se tak šlo za stavu 1:0 pro Příbram. Druhý poločas začal soupeř více kombinovat a nezbavoval se míče, tak jak v prvním poločase. I tak si teplický rival nevytvořil žádnou střeleckou příležitost. Když začali hosté hrát více na riziko, vytvářeli se nám prostory na rychlé brejky, jenže ve finální fázi nám chybělo více klidu. A když už jsme se dostali do zakončení, tak soupeře podržel velmi dobře chytající Blažek. Až v závěru jsme díky důrazu ve vápně dali gól, když autorem branky byl Sirotek.