Branky: 44. Vavřinová, 76. Šefčíková - 38. a 67. Řezaninová
Diváci: 10
Příbram: Vacíková – Dědinová, Boukalová, Kočová, Koubková – Kopáčková, Císařová V., Krůtová (36. Císařová I.), Branžovská – Pilousková, Řezaninová

Dvakrát ztracené vedení

Jedno z nepovedených utkáním, ve kterém jsme nehráli to co umíme.
Domácí hráčky byly nabuzeny a neustálým pohybem nám dělaly problémy. Šance, které jsme si přeci jen vypracovaly, skončili neúspěšným zakončením. Ve 38 min. jsme se přesto ujali vedení, když se po rohu Dědinové dostala k míči Řezaninová a z 5 metrů překonala domácí gólmanku. V poslední minutě první poloviny bylo vyrovnáno, když střelu mimo branku Vacíková neudržela a domácí hráčka neměla problém dorazil míč do prázdné branky. Druhý poločas byl kopií toho prvního. Přesto jsme šli opět do vedení když po centru Pilouskové se prosadila opět Řezaninová a střelou z voleje nedala domácí gólmance šanci. Bohužel za nedlouho bylo vyrovnáno. Vacíková po nedorozumění s obranou dala příležitost domácí útočnici skórovat do prázdné branky. Nic více se neudálo a tak jsme si odvezli pouze bod za remízu 2:2. Vzhledem k předvedenému výkonu je remíza spravedlivá.