02.05.2016
Česká fotbalová liga žen, 15. kolo
Příbram vs. Mělník
Branky: 12´ Pilousková, 18´ Řezaninová, 38´ Řezaninová, 50´ Krůtová, 51´ Řezaninová, 71´ Řezaninová, 84´ Císařová I.
Rozhodčí: Slepička - Máša, Burian
Příbram: Vacíková ( 66.Pacltová ) – Dědinová, Kočová, Branžovská, Koubková – Kopáčková, Císařová I., Štěchová, Kiršnerová L. (46. Krůtová) – Řezaninová, Pilousková

Potvrzení prvního místa

Jan Vostrý

Těžké utkání s nejlepším jarním soupeřem.
Hostující tým nás zaskočil hned v úvodu utkání, kdy se lépe pohyboval a lepé kombinoval. Nás do utkání dostala hostující brankařka, která vytvořila obrovskou chybu a umožnila Pilouskové skórovat do prázdné branky. Od tohoto okamžiku se utkání vyrovnalo a šancí přibývalo na obou stranách. Zatímco my jsme je dokázali proměnit, hostující celek „ztroskotával“ na výborné Vacíkové. Do poločasové přestávky se dvakrát prosadila Řezaninová. Vstup do druhého poločasu se nám vydařil, když v rozmezí dvou minut se trefily Řezaninová a Krůtová. V 65 min. došlo ke zranění Vacíkové a zápas musela dochytat Pilousková. Hostující tým toho využil a třemi brankami snížil skóre utkání. Na každou jejich branku jsme však dokázali reagovat a to brankami Řezaninové a I. Císařové. Na pěti brankách se podílela Řezaninová, když 4 branky vsítila sama a na další přihrála.
sobota 23.11.2019
Bohemians Praha 1905
11. 11. 2019
Kočí: Nula je dobrá pro jen mě, my potřebujeme body