1.FK Příbram
14.05.2016
Česká fotbalová liga žen, 17. kolo
3:1
Příbram vs. Ústí n. L.
Branky: 12´ Pilousková, 18´ Řezaninová, 38´ Řezaninová, 50´ Krůtová, 51´ Řezaninová, 71´ Řezaninová, 84´ Císařová I.
Diváci: 60
Příbram: Vacíková ( 66.Pacltová ) – Dědinová, Kočová, Branžovská, Koubková – Kopáčková, Císařová I., Štěchová, Kiršnerová L. (46. Krůtová) – Řezaninová, Pilousková
Hostující tým nás zaskočil hned v úvodu utkání, kdy se lépe pohyboval a lepé kombinoval. Nás do utkání dostala hostující brankařka, která vytvořila obrovskou chybu a umožnila Pilouskové skórovat do prázdné branky. Od tohoto okamžiku se utkání vyrovnalo a šancí přibývalo na obou stranách. Zatímco my jsme je dokázali proměnit, hostující celek „ztroskotával“ na výborné Vacíkové. Do poločasové přestávky se dvakrát prosadila Řezaninová. Vstup do druhého poločasu se nám vydařil, když v rozmezí dvou minut se trefily Řezaninová a Krůtová. V 65 min. došlo ke zranění Vacíkové a zápas musela dochytat Pilousková. Hostující tým toho využil a třemi brankami snížil skóre utkání. Na každou jejich branku jsme však dokázali reagovat a to brankami Řezaninové a I. Císařové. Na pěti brankách se podílela Řezaninová, když 4 branky vsítila sama a na další přihrála.
Příští zápas
sobota 28.11.2020
FORTUNA:LIGA, 9. kolo
14:00h
1.FK Příbram
FK Mladá Boleslav
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
22. 11. 2020
Pavel Horváth hodnotí remízu v Brně
FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTODERASITY s.r.o.