Branky: 22. Bobocká, 90. Vávrová - 3. Dědinová, 63. Kočová, 85. Štěchová
Rozhodčí: Kuba - Stejskal, Halbich
Diváci: 55
Příbram: Vacíková – Dědinová (46. Kopáčková), Boukalová, Pilousková, Koubková – Kočová, Císařová V. (46. Krůtová), Císařová I. (61. Kiršnerová L.), Štěchová – Branžovská (46. Pacltová), Řezaninová

Potvrzené vítězství v soutěži

V poslední utkání sezony jsme potvrdili roli vítěze ČFL a porazili domácí celek 3:2.
Již ve 3 min. jsme vedli 1:0, když centr Dědinové zapadl za záda domácí brankařky. Do dalších šancí se v prvním poločase dostali Kočová a Řezaninová, které tentokrát nebylo souzeno dát branku. Ve 30 min. domácí celek po brejku vyrovnal na poločasových 1:1. Utkání bylo vyrovnané, přesto jsme dokázali ve druhém poločase vstřelit dvě branky a to Kočovou a Štěchovou, které rozhodli o 3 bodech pro náš tým. Domácí tým snížil až v 90 min. na konečných 2:3. Touto výhrou jsme potvrdili vítězství v ČFL žen !!! Za celou sezonu si děvčata, za předváděné výkony, zaslouží pochvalu.