Hradec K. vs. Příbram
Branky: 52´, 80´ Belej, 23´ Puchmertl
Diváci: 42
Příbram: Trnka - Janota, Puchmertl, Šíma, Benda - Vlček (Böhm), Hájek, Jílek - Ptáček (Čížek), Belej, Nezník (Sirotek).
Od začátku bylo jasné, že soupeř se bude věnovat zejména bránění. Velikost hřiště mu usnadňovala uzavírání prostorů před svým pokutovým územím a pro náš celek bylo složité se dostat do střeleckých pozic. Přesto se Belej v 5. a 18. minutě dostává do zakončení, bohužel v prvním případě střílí vedle a v druhém mu kazí radost gólman domácích. Osmnáctá minuta ještě vybízí Nezníka k zakončení, střela jde nad domácí svatyni. Konečně gólovou situaci nabízí Jílek svým precizním centrem Puchmertlovi ve 23.minutě, a ten jak je jeho dobrým zvykem, se hlavou nemýlí - 0:1. Po deseti minutách se Jílek postaví k přímému kopu, střela letí metr vedle. Druhý poločas zahajuje Čížek střelou mimo tyče. V 50. minutě tvrdě zakončuje Belej, brankář vyráží na roh, po kterém Puchmertl hlavičkuje vedle branky. 52. minuta znamená druhou gólovou radost pro naše barvy. Böhm důsledně napadá rozehrávku soupeře a ten pod tlakem dává špatnou malou domů, kterou vystihuje Belej a skóruje. 54. minuta znamená pro změnu radost pro hráče Viktorky. Tečovaná střela končí v zámezí a následný roh propadá na volného hráče na zadní tyči, který neatakován prostřeluje Trnku. Dalších dvacet minut trvalo než jsme se zkoncentrovali a vytvořili si střelecké pozice. Jílek postupuje sám na brankáře, který ho vychytal, Böhm střílí vedle, tvrdě zakončuje Ptáček, opět vedle. Sirotek centrem z levé strany nachází Beleje, jehož hlavičkový pokus vyškrabuje domácí gólman na roh a tak přichází poslední minuta zápasu, ve které natahuje ke střele Belej a jeho tečovaný pokus končí se štěstím v brance Žižkova.