01.05.2016
Nadstavba U14, 4. kolo
Příbram vs. Teplice
Branky: 52´, 80´ Belej, 23´ Puchmertl
Teplice: Trnka - Janota, Puchmertl, Šíma, Benda - Vlček (Böhm), Hájek, Jílek - Ptáček (Čížek), Belej, Nezník (Sirotek).
Od začátku bylo jasné, že soupeř se bude věnovat zejména bránění. Velikost hřiště mu usnadňovala uzavírání prostorů před svým pokutovým územím a pro náš celek bylo složité se dostat do střeleckých pozic. Přesto se Belej v 5. a 18. minutě dostává do zakončení, bohužel v prvním případě střílí vedle a v druhém mu kazí radost gólman domácích. Osmnáctá minuta ještě vybízí Nezníka k zakončení, střela jde nad domácí svatyni. Konečně gólovou situaci nabízí Jílek svým precizním centrem Puchmertlovi ve 23.minutě, a ten jak je jeho dobrým zvykem, se hlavou nemýlí - 0:1. Po deseti minutách se Jílek postaví k přímému kopu, střela letí metr vedle. Druhý poločas zahajuje Čížek střelou mimo tyče. V 50. minutě tvrdě zakončuje Belej, brankář vyráží na roh, po kterém Puchmertl hlavičkuje vedle branky. 52. minuta znamená druhou gólovou radost pro naše barvy. Böhm důsledně napadá rozehrávku soupeře a ten pod tlakem dává špatnou malou domů, kterou vystihuje Belej a skóruje. 54. minuta znamená pro změnu radost pro hráče Viktorky. Tečovaná střela končí v zámezí a následný roh propadá na volného hráče na zadní tyči, který neatakován prostřeluje Trnku. Dalších dvacet minut trvalo než jsme se zkoncentrovali a vytvořili si střelecké pozice. Jílek postupuje sám na brankáře, který ho vychytal, Böhm střílí vedle, tvrdě zakončuje Ptáček, opět vedle. Sirotek centrem z levé strany nachází Beleje, jehož hlavičkový pokus vyškrabuje domácí gólman na roh a tak přichází poslední minuta zápasu, ve které natahuje ke střele Belej a jeho tečovaný pokus končí se štěstím v brance Žižkova.
sobota 27.7.2024
Příprava A-tým, přát.
SK Petřín Plzeň
26. 07. 2024
???? Anketujeme... co budeme sledovat v telce na olympiádě? #pribram #fotbal #trending #anketa
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School