29.06.2016
Příprava A tým, 1. kolo
Příbram vs. Ústí n. L.
Branky: 8. Majtan, 24. Hlavatý, 68. Brandner – 28. Procházka, 30. Králík, 32. Procházka, 74. Kozma
Příbram: 1. poločas: Boháč – Karaklajdič, Zápotočný, Bong (11. Chaluš), Ferrara – Hlavatý, Pilík, Moravec, Pecháček – Majtán, Volf 2. poločas: Kočí – Karaklajdič, Nikolič, Chaluš, Mareš – Tusjak, Fauzí, Tregler, Januška – Rezek, Brandner
Ústí n. L.: Zacharda – Zeman, Peterka, Vaněk, Pícha – Miskovič, Moulis, Výborný, Procházka – Pouček

Kanonáda na úvod přípravy

Zdeněk Brož

Devět náročných dnů přípravy se podepsalo na výsledku prvního přípravného zápasu s Ústím. V duelu hraném v Milíně jsme prohráli divokým výsledkem 3:4.
Velké množství nových tváří v příbramském kádru si po více než týdnu přípravy mohlo poprvé zahrát přípravný zápas. Na stadiónek v Milíně si náš tým pozval druholigový celek z Ústí nad Labem. Hned v úvodu zápasu našel Volf centrem útočníka Majtána, který se hned gólově prosadil. Slovenský forward si pak dobře počínal i jako nahrávač a ve 26. minutě vybídl ke druhém brance mladíka Hlavatého. Po půlhodině hry zaskočili naši defenzivu drtivým úderem hosté. Hned tři slepené góly znamenaly obrat zápasu na 2:3. Ve druhé půli se dostali do hry další hráči. Rezek s Brandnerem připravili vyrovnání na 3:3, jenže čtvrt hodiny před koncem si znovu lépe počínali Ústečtí a uzavřeli gólový účet na 3:4.
sobota 20.7.2019
SFC Opava
14. 07. 2019
Zeman: Remíza může být spravedlivá, ale já ji neberu