11.06.2016
Česká liga žáků U 12 A, 12. kolo
Příbram vs. Rokycany
Branky: 90. Tusjak
Rokycany: 1.pol.:Hruška - Nikolič, Chaluš, Tusjak, Krameš, Brandner, Mareš, Peltier, Pilík, Kvída, Laňka 2.pol.: Boháč - Mareš (75. Tusjak), Kvída, Nikolič, Ferrara, Tregler, Moravec, Rezek, Karaklajič, Majtán, Laňka
Hráče čekal po náročném dopoledním tréninku zápas, ve kterém měli být papírovým favoritem, ovšem jak potvrzuje každá příprava, kvalita soupeřů se stírá mezi dávkami fyzicky obtížných tréninků. Náznaky šancí, ve kterých se v prvním poločasu objevili Pilík a Peltier nebyly využité a tak si diváci museli počkat na gól až do samého závěru. Luboš Tusjak se uvolnil ve vápně a přesnou střelou k tyči nedal brankáři šanci.
sobota 9.7.2022
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice B
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.