30.07.2016
Branky: 45. Hájek, 88. Jugas
Žluté karty: Chaluš, Tregler
Rozhodčí: Příhoda – Arnošt, Myška
Zlín: Dostál – Pazdera, Jugas, Hájek, Matějov – Holík, Živulić, Hnaníček (57. Jordan), Štípek (73. Bartolomeu) – V. Vukadinovič (84. Janíček), Poznar
Příbram: Hruška – Mareš, Chaluš, Nikolič, Ferrara – Tregler, Pilík (84. Bourenane) – Brandner (68. Mahmutovič), Rezek, Divíšek – Majtán

Nepovedený vstup na sezóny

Jan Vostrý

Úvodní utkání do nové ligové sezóny Příbrami nevyšlo a zcela zaslouženě prohrála na půdě Zlína 0:2.
V hodně pozměněné sestavě nastoupila Příbram k úvodnímu utkání nového ligového ročníku na trávníku Zlína. V sestavě domácích se naopak objevili Hnaníček se Štípkem, kteří ještě v jarní části oblékali zelenočerné barvy. Od úvodních minut měli více ze hry domácí a hned ve čtvrté minutě chybělo velmi málo ke gólu Hnaníčkovi. Dobrou příležitost měl na druhé straně Rezek, jehož střela hodně zaměstnala domácího brankáře Dostála. Oba týmy se po úvodních příležitostech utápěly v nepřesnostech a divákům příliš pohledných akcí nepředvedli. Více ze hry měli domácí, kterým se jejich aktivita vyplatila v samotném závěru poločasu. Ke Hruškou vyraženému míči se dostal Hájek a otevřel skóre utkání. Do druhého poločasu nastoupila Příbram o něco aktivněji, ale její snaha narážela na dobře hrající obranu Zlína a znovu velké množství nepřesností. K nebezpečné střele se dostal Pilík, ale mířil nad branku. Dobrou příležitost měl i Majtán, kterému chybělo málo, aby potrestal chybu brankáře. Naopak znovu udeřilo na druhé straně, kdy útok 2 na 1 zakončil Jugas a dal tak výsledku konečnou podobu.
sobota 24.8.2019
FK Jablonec
13. 08. 2019
Škoda: Budějovice jsme přehrávali celý zápas