Branky: 38. Rada
Diváci: 2428
M. Boleslav: Hruška - Mareš, Nikolič, Chaluš, Ferrara - Krameš (77. Pilík), Tregler - Peltier (80. Brandner), Rezek (73. Mahmutovič), Divíšek - Majtán
Příbram: Diviš - Pauschek, Kúdela, Hůlka, Fleišman - Takács (63. Magera), Rada - Jánoš, Valenta (57. Kalabiška), Vukadinovič - Chramosta (80. Mebrahtu)
Příbramský trenér Martin Pulpit udělal po porážce ve Zlíně několik změn, které nachystal domácím fanouškům do letní premiéry. V základní sestavě byl i útočník Lester Peltier, který si vyřizoval víza z Trinidadu a Tobago. Pokud měl někdo očekávání, že budeme čelit ofenzivnímu tlaku papírového favorita, mýlil se. Rychlá hra Příbrami dělala Boleslavi velké problémy a náš tým si tak tvořil i dobré šance. Střelu Tomáše Majtána brankář vytáhnul na roh, v 8. minutě dokonce slovenský útočník minul v dobré pozici. Ve 21. minutě mohl otevřít skóre Jan Rezek, jenže nezkrotil svoji ránu z voleje a pálil v jasné pozici nad branku. Nespravedlivý trest na neproměněné šance přišel ve 38. minutě. Rada z přímého kopu přestřelil zeď a o tyčku poslal míč do sítě - 0:1. Konec první půle mohl ještě skončit vyrovnáním, jenže Peltierovu střelu vyrazil Diviš mimo branku. I ve druhé půli byli Příbramští lepší. Jan Rezek z deseti metrů opět přestřelil branku. V dalším zakončení byl dvakrát Peltier, pokaždé jeho rána letěla mimo branku. V 61. minutě měl dobrou možnosti před Hruškovou brankou Chramosta, naštěstí pokus skončil tečí a rohovým kopem. V 80. minutě si Majtán nechal utéct pěkný pas od střídajícího Tomáše Pilíka, nepřesná byla i přízemní rána Divíška, která šla těsně vedle. V nastaveném čase nevyšel ani závěrečný tlak a ze dvou standardek jsme nic nevytěžili. Domácí zápas musel fanoušky bavit, ale bohužel tomu chybělo jedno jediné, vstřelit branku.