23.07.2016
Příbram
Branky: 71. Traoré - 15. Brandner, 69. Divíšek
Rozhodčí: Makovička
Příbram: Hruška - Mareš, Nikolič, Chaluš, Divíšek - Rezek (86. Kvída), Tregler (77. Trapp), Krameš (46. Ferrara), Pilík (63. Moravec), Brandner (82. Pecháček) - Majtán (67. Mahmutovič).

Úspěšná generálka jako test na venkovní ligový zápas

Zdeněk Brož

Pro poslední test před ligou jsme zvolili zápas na půdě druholigového Táborska. Sobotní duel jsme vyhráli 2:1 brankami Brandnera a Divíška.
Základní sestava do generálky, která trenérovi Martinovi Pulpitovi vykrystalizovala z předchozích zápasů, si měla předvést sehranost před ligovým startem. V útočné fázi jsme mohli brzo vést, když se centrovaný míč snesl až k nohám Tomáši Pilíkovi, který míč odrazil těsně vedle branky. V závaru z 15. minuty si dobře poradili střílející Patrik Brandner, z jehož kopačky skončil míč v síti - 0:1. Mezírky v obraně několikrát pojistil bezchybný Aleš Hruška, který vychytal několik gólových pokusů domácích. Ve druhém poločasu se v dobré pozici neprosadil střelou z voleje Pilík, další branka tak padla až po kombinaci střídajícího Mahmutoviče, který skvěle vrátil míč nabíhajícímu Divíškovi, který zblízka poslal míč do branky - 0:2. Jenže propadnutí v záloze nás rychle stálo branku ve vlastní síti, Traoré se prosadil skrz celou obranu a Hruškovi nedal šanci. Závěr si náš tým musel pohlídat zejména díky pozorné defenzivě, navíc po jednom z rohových kopů nastřelil tyčku střídající Petr Trapp.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners