Branky: 19. Fabián, 45. Chramosta - 19. Rezek, 90. Tregler
Žluté karty: Chramosta - Tregler, Chaluš, Majtán
M. Boleslav: Diviš - Jánoš, Da Silva, Takács, Fleišman - Kúdela (80. Valenta), Mareš - Přikryl, Magera, Fabián - Chramosta (90. Kalabiška).
Příbram: Hruška - Pecháček (46. Holý), Chaluš, Trapp (46. Krameš), Divíšek - Tregler, Květ (88. Januška) - Majtán, Pilík, Rezek - Ayong.

Na konci podzimu jsme potvrdili formu

Zdeněk Brož

Rychlé a krátké vedení v zápasu po brance Jana Rezka i Treglerovo vyrovnání na 2:2 v závěru zápasu. Takovým vývojem jsme si prošli v posledním podzimním utkání v Mladé Boleslavi
Várku odvetných zápasů jsme začali v 16. ligové kole na půdě středočeského rivala v Mladé Boleslavi. A proti domácímu favoritovi jsme se prezentovali velmi dobrým ofenzivním výkonem. Ve 14. minutě zakončoval rychlý brejk střelou z hranice pokutového území Jan Rezek, k dorážce stihl doběhnout i debutující osmnáctiletý útočník Karsten Ayong, ale obě střely skončili na rukavicích brankáře Diviše. O pár minut později bylo už mnohem radostněji. Další rychlý kontr překvapil domácí tým z pravé strany, kde zasprintoval Tomáš Majtán a poslal ideální pas za obranu na Jana Rezka, který první brankou v sezóně trefil pro Příbram vedení - 0:1. Bohužel uplynuly jen dvě minuty, když domácí Boleslav vyrovnala Fabiánem. Domácí tým si vytvořil několik rohových kopů a také velké šance Chramosty a Magery. Tu první chytil skvěle Aleš Hruška, druhá akce skončila tyčkou. I na opačné straně byla k vidění velká šance, jenže Ayong ani Tregler nedokázali zakončit, tak aby z toho rezultoval gólový profit. Chramosta ve 44. minutě nakonec poslal svůj tým do vedení 2:1 po rychlé nahrávce od Mareše. Po změně stran zvýšil náš tým aktivitu i proti pasivněji hrajícímu domácímu týmu. Pomohla tomu i dvojice střídání, když do hry přišli Martin Krameš s dalšímu debutantem Štěpánem Holým. V 62. minutě výborně hlavičkoval Karsten Ayong, jenže brankář Diviš byl pozorný. Mladý útočník pak o chvíli později nezištně nahrával Rezkovi, který v dobré pozici nedoskočil na balón. Náš tlak v závěru nakonec doznal sladké odměny ve formě vyrovnávající branky. Pilíkův precizní pas za obranu si našel Jaroslav Tregler, obhodil si gólmana a do prázdné branky pohodlně zakončil - 2:2