15.04.2017
Žluté karty: Kvída, Suchan - Šisler
Rozhodčí: Machálek - Hrabovský, Peřina
Diváci: 1928
Příbram: Hruška - Kvída, Chaluš, Jiránek, Divíšek - T. Pilík, Suchan (81. Januška), Tregler (85. P. Pilík), Rezek - Kacafírek (46. Bazal), Linhart
Karviná: Laštůvka - Moravec, Jovanovič, Hošek, Eismann - Budínský, Šisler, Panák, Janečka (64. Jurčo), Kalabiška (46. Puchel) - Wágner (78. Weber)

Takhle se bojuje o záchranu

Zdeněk Brož

Nekompromisní výhra 4:2 nad Karvinou byla v sobotu podvečer k vidění v Energon Aréně. Branky Jiránka, Suchana, Rezka a Linharta byly jak sladká velikonoční nadílka pro všechny příbramské příznivce.
Příbrami se vrátil do sestavy klíčový hráč Tomáš Pilík a díky jeho nahrávce jsme už mohli od 3. minuty vést 1:0, ale branka Štěpána Kacafírka neplatila kvůli ofsajdu. Do velké šance se probil i Jiránek, jenže slabou hlavičku brankář Laštuvka chytil. Co však bylo nejvíc děsivé, to se stalo v 16. minutě. Z nenápadné akce hostující Panák vymetl šibenici Hruškovy branky - 0:1. Obdržená branka byla komplikace při cestě za třemi body. Naštěstí čekání na vyrovnávací gól netrvalo dlouho. Ve 33. minutě si našel ve vápně vyražený míč Martin Jiránek a u Litavky bylo srovnáno. Závěr poločasu si náš tým mohl ještě víc vylepšit skóre zápasu, ovšem žádné další gólovky před přestávkou už nepřibyly. Zato ihned po změně stran se prosazuje Jan Suchan, když pálil po zemi přesně k tyči. 54. minuta - 2:1. A už vůbec nikdo nečekal, že může přibýt i další střelecký úspěch. Nejprve v 69. minutě se z hranice pokutového území trefuje Jan Rezek, později přidává po Divíškově akci čtvrtý gól Zdeněk Linhart, když jednoduše střílí do opuštěné branky. Příbramská Energon Aréna tak viděla nejlepší střelecký výkon příbramského týmu v této sezóně a také jasný příklad toho, že boj o záchranu ještě není ztracen.
sobota 20.7.2019
SFC Opava
14. 07. 2019
Zeman: Remíza může být spravedlivá, ale já ji neberu