23.04.2017
ePojisteni.cz liga, 25. kolo
2:4
Jablonec vs. Příbram
Branky: 56. Trávník, 62. Pospíšil (pen.) - 30. T. Pilík, 50. Rezek, 52. Suchan, 70. Rezek
Žluté karty: Doležal, Kubista, Mehanovič - Linhart, Tregler, Divíšek, T. Pilík
Rozhodčí: Julínek - Kubr, Kotalík
Diváci: 1440
Jablonec: Hrubý - Jankovič, Pernica, Beneš, Zelený (57. Diviš) - Trávník, Pospíšil, Hübschman (79. Považanec), Mihálik (57. Kubista) - Doležal, Mehanovič
Příbram: Hruška - Kvída, Chaluš, Jiránek, Divíšek - Bazal (67. Ayong), T. Pilík (88. P. Pilík), Suchan (77. Krameš ), Tregler, Rezek - Linhart

Poprvé letos venku za 3 body!

Příbram znovu dokázala vstřelit čtyři branky a po výhře 4:2 veze první letošní výhru z venkovního hřiště!
Příbram nastoupila proti Jablonci s vůlí zabojovat o tři body. Už v úvodu měl dobrou šanci Tomáš Pilík, když z hranice vápna pálil těsně nad branku. Ve 30. minutě poslal krásný pas Jaroslav Tregler přímo k nohám Jana Rezka, ten si připravil nahrávku na dobíhajícího parťáka Tomáše Pilíka, pro nějž propálit obránce a brankáře už nebyl problém - 0:1! Po změně stran krátce zahrozil Jablonec, ovšem tím kdo rozpohyboval výsledkovou tabuli, byl náš tým. Nejprve předvedli Pilík s Rezkem filigránsky rozehraný rohový kop, který kapitán týmu zakončil neuvěřitelně přesnou ranou z voleje - 0:2. O pár minut později bylo ještě veseleji, když rychlou kombinaci zakončil opět střelou bez přípravy Jan Suchan - 0:3! Domácí byli v šoku. Přesto se dostali znovu do hry a na koně jsme jim pomohli my. Nejprve nešťastně tečoval do vlastní branky míč Jan Rezek - 1:3 a v 62. minutě po faulu Linharta trefil přesně pokutový kop Pospíšil. Skóre bylo rázem na rozdíl jediné branky. Avšak náš tým zabojoval. Nejprve trefil břevno Jaroslav Tregler a velmi brzy jsme si pomohli dalším gólem, jehož autorem byl opět kapitán Jan Rezek, hrající svůj 50. ligový zápas v dresu Příbrami - 2:4. Dvoubrankový rozdíl jsme pak již kontrolovali do samého závěru a zaslouženě si odvážíme první tříbodový zisk ze hřiště soupeře v sezóně. Kuriozitou také je, že jsme podruhé za sebou zopakovali vítězný výsledek 4:2.