Branky: 12. a 62. Holenda, 90. Bilovský - 36. Suchan
Diváci: 1264
Dukla Praha: Rada - Miloševič, Šimůnek, Štetina, Podaný - Hanousek, Tetour, Mustedanagič (58. Bilovský) - Juroška (82. Smejkal ), Holenda, Koreš (73. Brandner)
Příbram: Hruška - Kvída (87. Kacafírek), Jiránek, Chaluš, Divíšek - Bazal (82. Ayong), Trapp (75. Krameš ), T. Pilík, Suchan, Rezek - Linhart

Rozhodnutí přišlo po poločase

Příbram nedokázala navázat na poslední povedená utkání a na půdě Dukly prohrála 1:3. Jedinou branku vstřelil v prvním poločase Jan Suchan
Příbram do důležitého utkání nevstoupila vůbec dobře. Dukla byla pohyblivější a vytvářela si šance. V té první zabránil střele obětavý Trapp, který zablokoval pokus Podaného. V 11. minutě se domácí již dokázali prosadit. Juroška posunul míč na Holendu a útočník Dukly z úhlu propálil Hrušku. Příbrami trvalo dobrých dvacet minut než se dostala do tempa a vyrovnala hru. V první dobré pozici se objevil nejlepší střelec Pilík, ale v tísni pálil nad. Podobně si počínal i kapitán Rezek. Teprve ve 36. minutě se povedlo míč usměrnit mezi tyče a hned z toho byla vyrovnávající branka. Jan Suchan se z uctivé vzdálenosti opřel do míče a skákavá střela zapadla k tyči Radovy branky - 1:1! Do druhého poločasu znovu lépe vstoupila Dukla a hostující obrana odolávala jen s velkými obtížemi. První velkou příležitost měl Podaný, ale jeho pokus za překonaným Hruškou vykopl obránce Chaluš. O chvíli později měl další velkou příležitost Šimůnek, který ztroskotal na skvělém zákroku Hrušky. V 62. minutě již ale příbramská obrana kapitulovala. Koreš pěknou přihrávkou vysunul Holendu, ten kličkou obešel Hrušku a vrátil vedení na stranu domácích. Příbram se v závěru snažila o vyrovnání, ale hráči Dukly jí do vyložených příležitostí nepouštěli. Naopak v samém závěru se domácí ještě jednou prosadili a střídající Bílovský dal výsledku konečnou podobu.