Branky: 19. Pilík T., 90. Pilík P. - 38. Zavadil, 66. Lutonský, 76. Řezníček
Diváci: 2128
Příbram: Hruška - Kvída (70. Kacafírek), Jiránek, Chaluš, Divíšek - Tregler - Bazal (79. Pilík P.), Pilík T., Suchan (65. Kukec), Rezek - Linhart
Brno: Melichárek - Šural, Pavlík, Kijanskas, Vraštil - Sedlák, Zavadil - Přichystal (89. Jablonský), Tašči, Lutonký (80. Litsingi) - Řezníček

Branky Pilíků k bodům a šanci na záchranu nevedly

Dva precizní přímé kopy Pilíka a Zavadila vyšperkovaly první poločas, jenže z našeho pohledu to bylo málo. O šanci na lepší výsledek jsme přišli po změně stran, kdy Brno rozhodlo z brejků. Naše snížení už přišlo pozdě.
Příbrami se vrátil po karetním trestu do základní sestavy Jaroslav Tregler a byl to právě on, kdo se dostal do první velké šance. Sám před brankářem Melichárkem však přestřelil celou branku. Nadějně vypadal i střílený centr Zdeňka Linharta, který vykopával Melichárek téměř z brankové čáry. Nakonec jsme se dočkali branky a byla to nádherná trefa. Tomáš Pilík zakroutil přímý kop tak, jak to umí jen on a vedli jsme od 19. minuty 1:0! Jenže po této vedoucí brance jsme vyklidili střed hřiště. Nejprve daroval Pilík svým faulem přímý kop Zavadilovi a ten svoji možnost využil - 1:1. A nebylo to všechno. Zavadil kopal v závěru poločasu další dva přímé kopy a z jednoho z nich dokonce trefil břevno Hruškovy brány. Ve druhém poločasu se náš tým dlouho tlačil před hostující branku, jenže v čase, kdy náš tlak měl stupňovat utekl obraně Lutonský a poslal Brno do vedení 1:2. A třetí branku za necelých deset minut připravil opět Lutonský svému spoluhráči Řezníčkovi - 1:3. Příbramský odchovanec se z branky na půdě Příbrami ani neradoval. Zoufalá sázka na útok přinesla snížení na 2:3 v podobně krásné branky z kopačky Pavla Pilíka, jenže to už byla jen labutí píseň v tomto utkání, protože víc jsme už v poslední akci a centru do vápna, kde čekal i Aleš Hruška, nevytěžili.