Žluté karty: Buryán, Frejlach, Otepka (všichni Příbram)
Liberec: Čech - Šinglár, Zápotočný, Košťál, Janů (46. Pudil) - Papoušek (86. Matula), Abrahám, Bílek, Hodúr (22. Ančic) - Pospěch, Dort
Příbram: Sňozík - Buryán, Mácha, Formánek, Pleško - Frejlach (87. Pilík), Otepka, Riegel, Čupr (78. Vošahlík) - Gruber (84. Hašek), Klesa

Lídrovi stačila jediná střela mezi tyče

Jan Vostrý

Minimálně po jednom bodu sahala Marila v utkání na půdě vedoucího týmu ligy Liberce. Bohužel se hostům nepodařilo využít žádnou z vypracovaných příležitostí a tak utkání skončilo těsnou výhrou Liberce 1:0.
Marila odehrála s ligovým lídrem velmi živý duel, ve kterém se předvedla útočným a bojovným fotbalem a svému soupeři byla více než vyrovnaným soupeřem. V úvodu zápasu předvedli oba celky několik zahrávaných rohových kopů, ve kterých byli nebezpečnější domácí. Větší počet rohů však postavil hosty na nohy a udržovali si tak velký podíl držení míče. Ve 22.minutě se uvolnil Gruber a nahrál Frejlachovi před branku, ten v tutové šanci zaváhal a poslal míč nad branku. Agilní Gruber byl i u další možnosti, jenže tentokrát se sice skvěle uvolnil a finální přihrávka na Otepku se mu už nepodařila podle představ. Před koncem poločasu bohužel udeřilo na druhé straně. Přímý kop Janů proletěl celým vápnem, obrana ani brankář Sňozík nestačili zareagovat a záložník Slovanu Bílek z těsné blízkosti usměrnil míč do sítě. 1:0. Herní převaha byla ve druhém poločase stále na straně Příbrami. Jenže ani velké množství příležitostí nekončilo brankou. Otepkův přímý kop skončil těsně nad svatyní domácího brankáře Čecha. Velké chvíle pak odehrál Gruber, když jeho dva pokusy z hranice šestnáctky skončily opět jen těsně mimo tyče, a jeho zakončení ve skluzu po centrovaném míči od Klesy se také neujalo. V 69.minutě zmařil Čech další obrovskou možnost Rieglovi, který hlavičkoval po Otepkově přímém kopu. Pak se předvedl Pospěch, který loktem fauloval Buryána a byl rozhodčím Adamem poslán do sprch. Finální dvacetiminutovka se odehrávala za stálé převahy Marily, zatažená obrana Liberce kontrolovala většinu útoků a tak se až do konce nekonalo žádné vážnější ohrožení domácího jednobrankového vedení.