29.08.2016
Juniorská liga, 5. kolo
Liberec vs. Příbram
Branky: 14. Bartolomeu, 52. Vukadinovič
Liberec: Kočí – Kvída, Chaluš, Jiránek (46. Ric), Divíšek – Kukec, T. Pilík (74. Laňka) – P. Pilík (58. Januška), Rezek, Tregler – Ayong
Příbram: Dostál – Kopečný, Bačo, Gajič, Hubáček – Janíček – V. Vukadinovič (84. Štípek), Holík, Traoré (73. Hnaníček), Bartolomeu – Fantiš (88. Masař)
Ligovou premiéru pro brankáře Ondřeje Kočího přichystal trenérský tým v posledním ligovém kole proti Zlínu. Bohužel to byl jeden z mála světlých bodů zápasu. Ani hosté nepřijeli hrát superfotbal a tak se dlouho čekalo na šanci. Příbramský tým byl sice aktivnější a držel míč, jenže chyběla koncovka před brankou. A tak bylo nemilé překvapení, když ve 14. minutě po ztrátě míče si rychlou kombinací získal Zlín jednobrankový náskok. Pohotovým střelcem byl Bartolomeu - 0:1. Po celý poločas bylo vidět, že týmu chybí zdravá agresivita po vítězství, která s vědomím rozhodnutých bojů o sestup byla částečně pochopitelná. Úvod druhé půle opět přinesl bleskový úder hostů, když z rychlého brejku zakončil Vukadinovič na 0:2, tak bylo jasné, že o výsledku je asi rozhodnuto. Našemu týmu se nedařilo připravit si lepší šance proti pozorně bránícímu celku hostů. Výjimkou byla střela Davora Kukece, jenže tu si brankář Dostál pohlídal. K prvnímu ligovému startu si ve druhé půli naskočil i záložník Lukáš Ric, po delší době se v sestavě objevili také Denis Laňka a Jiří Januška, který vystřídal Tomáš Pilíka. Při jeho střídání jej doprovodil zasloužený potlesk přítomných diváků. Tomáš si tímto zápasem započítal už 230. ligový start v dresu Příbrami a je v těsném závěsu za klubovými legandami Máchou a Otepkou s 233 respektive 232 zápasy. Jak bude pokračovat jeho kariéra a jestli někdy v budoucnosti překoná tento milník, ukáže čas. Příbram se s ligovým ročníkem 2016/2017 rozloučila na 16. místě s 22 bodovým ziskem.
sobota 27.7.2024
Příprava A-tým, přát.
SK Petřín Plzeň
26. 07. 2024
???? Anketujeme... co budeme sledovat v telce na olympiádě? #pribram #fotbal #trending #anketa
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School